“MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA” CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NDE...

“MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA” CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NDE...

"MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Meningokokal Hastalıklar ve Korunma" Canlı Konferansı Dr. Ekrem BAŞARA'nın sunuculuğunda; Prof. Dr. Hasan TEZER'in sunumuyla 13 Kasım 2019 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Hasan TEZER'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Esin DİNCEL
Bu güzel sunum için Hasan hocamıza ve Ekrem arkadaşımıza çok teşekkürler. Adana'dan selamlar.

*Yakup ŞAHİN
AHEKON 2019'dan iyi yayınlar diliyoruz.

*Tüba YILDIZ
İyi yayınlar dilerim. Antalya'da bekliyoruz.

www.ahefakademi.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Video
 Canlı Konferans