“SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINDA AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI” CANLI KONSEYİ...

“SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINDA AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI” CANLI KONSEYİ...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

“SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINDA AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI” CANLI KONSEYİ...

24 Kasım 2020 Salı günü Saat 19.00’da “Solunum Yolu Enfeksiyonlarında Akılcı Antibiyotik Kullanımı” Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

 

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konseye moderatörümüz Prof. Dr. Serhat ÜNAL, konuşmacılarımız Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Kemal UYGUR ANKARA’dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

 

Canlı Konseye, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)’dan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)’ndan, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)‘den ve Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)’ndan katılabilirsiniz.

 

Bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacılarımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

Konu: SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINDA AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI

Moderatör: Prof. Dr. Serhat ÜNAL

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı

Konuşmacılar:

Prof. Dr. Ateş KARA

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı

Prof. Dr. Kemal UYGUR

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı

Tarih-Saat: 24 Kasım 2020 Salı, Saat 19.00 - 20.15

Yer:

www.tihudum.org

www.pediatridunyasi.org

www.ahefakademi.org

www.kbbdunyasi.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Video
 Canlı Konferans