“PANDEMİ DÖNEMİNDE DİYABET ve RİSK GRUBU ERİŞKİN BAĞIŞIKLAMASI” CANLI KONSEYİ...

“PANDEMİ DÖNEMİNDE DİYABET ve RİSK GRUBU ERİŞKİN BAĞIŞIKLAMASI” CANLI KONSEYİ...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

“PANDEMİ DÖNEMİNDE DİYABET ve RİSK GRUBU ERİŞKİN BAĞIŞIKLAMASI”
CANLI KONSEYİ...

26 Kasım 2020 Perşembe günü Saat 12.15’de “Pandemi Döneminde Diyabet ve Risk Grubu Erişkin Bağışıklaması” Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

 

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konseye moderatörümüz Dr. Özlem SEZEN BURSA’dan, konuşmacımız Prof. Dr. Dilek GOGAS YAVUZ ise İSTANBUL’dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

 

Canlı Konseye, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)’den ve AŞI ve İMMÜNİZASYON PLATFORMU (www.asiveimmunizasyon.org)’ndan katılabilirsiniz.

 

Canlı Konsey sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2021 (12. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)’ye Kayıt + Konaklama’dan oluşan AHEKON 2021 Katılım Bursu verilecektir.

 

Bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

Konu: Pandemi Döneminde Diyabet ve Risk Grubu Erişkin Bağışıklaması

Moderatör: Dr. Özlem SEZEN

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) Yönetim Kurulu Başkanı

Konuşmacı: Prof. Dr. Dilek GOGAS YAVUZ

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı

Tarih-Saat: 26 Kasım 2020 Perşembe, Saat 12.15 - 13.15

Yer:

www.ahefakademi.org

www.asiveimmunizasyon.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Video
 Canlı Konferans