“Kabızlık Kader Değil, Bir Çıkış Var!” Canlı Konseyi...

“Kabızlık Kader Değil, Bir Çıkış Var!” Canlı Konseyi...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

AHEF AKADEMİ’DE 
“KABIZLIK KADER DEĞİL, BİR ÇIKIŞ VAR!” CANLI KONSEYİ... 

 

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)’de 15 Eylül 2021 Çarşamba günü Saat 12.15’te “KABIZLIK KADER DEĞİL, BİR ÇIKIŞ VAR” Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir. 

 

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konseye moderatörümüz Dr. Azat NANTU ŞIRNAK’tan, konuşmacımız Prof. Dr. Mustafa CANKURTARAN ise ANKARA’dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar. 

 

Canlı Konsey sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2021 (12. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)’e Kayıt + Konaklama’dan oluşan AHEKON 2021 Katılım Bursu verilecektir. 

 

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz. 

 

KonuKABIZLIK KADER DEĞİL, BİR ÇIKIŞ VAR! 

 

Moderatör: Dr. Azat NANTU 

Şırnak Cizre 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi 

 

Konuşmacı:  Prof. Dr. Mustafa CANKURTARAN 

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Geriatri Bilim Dalı 

 

Tarih-Saat:  15 Eylül 2021 Çarşamba, Saat: 12.15 - 13.00 

Yer:  www.ahefakademi.org 

 

www.ahefakademi.org  


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Video
 Canlı Konferans